Kurumsal

  +09 446 226 06 06 Adaş Turizim'de 100'den fazla havayolu uçuşlarını sizin için karşılaştırıyor, havayollarının en ucuz uçak biletlerini sunuyoruz.

Kurumsal

İşimizde uzmanız İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Vizyon

Adaş Turizm, Vizyon olarak; Kalite ve hizmet anlayışından vaz geçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

Misyon

Adaş Turizm, Misyon olarak; Müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.

Değerler

- Çevre Sorumluluğu
- İş Sağlığı ve güvenliği
- Yeşile Saygı
- Alan Eğitimleri
- Ar&Ge
- Müşteri Memnuniyeti

Müşterimizi Mutlu Ederiz

Müşterinin sesini dinleriz Değişen müşteri gereksinimleri önceden görür, proaktif bir yaklaşım ile hızla çözüm üretmeye çalışırız. Önceliklerimizi müşterimizin öncelikleri belirler.

  • Seyahat
  • Yolculuk
TOP